1200
201413

A SET OF SIX RUSSIAN SILVER-GILT AND NIELLO TEA-SPOONS, un identified makers mark, Moscow 1846.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
136 - 182 EUR
145 - 193 USD
Vasarahinta
3 000 SEK

Senare franska kontrollstämplar. Förgyllda, med niellodekor av bladslingor. (6)

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

708. Elsa Beskow, The Girl and the Sheep (from "Resan till landet Längesen").
Lähtöhinta
70 000 - 90 000 SEK
Tarjoushistoria
80 000

tarjouksesi
75 000

tarjouksesi
70 000

tarjouksesi
65 000

tarjouksesi
60 000

tarjouksesi
55 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
80 000 SEK