A SET OF SIX RUSSIAN SILVER-GILT AND NIELLO TEA-SPOONS, un identified makers mark, Moscow 1846.
Senare franska kontrollstämplar. Förgyllda, med niellodekor av bladslingor. (6)
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui