329
263742

Martin Mijtens d.y (van Meytens), hänen piirinsä

(Sverige/Österrike, 1695-1770)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Karin Aringer
Tukholma
Karin Aringer
Asiantuntija – nykytaide ja valokuva
+46 (0)702 63 70 57

"Josef II av Österrike" (Josef II of Austria)

Relined canvas 88 x 68 cm.

Retuscher, repor, duklagning, krackelyrrer. Dubblerad duk.