63
261320

Olof Hermelin

(Ruotsi, 1827-1913)
Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 340 - 3 820 EUR
3 800 - 4 340 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Olof Hermelin
(Ruotsi, 1827-1913)

The Medieval Manor Glimmingehus

Signed O. Hermelin and dated 27/4 1904. Canvas 53.5 x 82 cm.

Lagning, krackelyrer.

Näyttelyt

Kunstsalon Keller & Reiner, Berlin, cat nr 10296 (under the title "Bauernhof in Halland").