488
286754

A set of four beech chairs, France 1920's-30's

Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20

.

Skador.

Täydennyslista

Proveniens: Enligt uppgift Eileen Gray.

Alkuperä - Provenienssi

Eileen Gray.