559
287658

An Axel Einar Hjorth 'Lovö' pine armchair by NK, 1930's.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
44 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20

.

Skador, slitage.