608
266801

A Georg Jensen sterling bonbonnière, Copenhagen, 1919-27.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Vasarahinta
11 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Design nr 322. Height 11 cm, weight 215 g.

Slitage och smärre bucklor.