185
317713

Peder Mork Mönsted

(Tanska, 1859-1941)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Peder Mork Mönsted
(Tanska, 1859-1941)

"Olga"

Signed P. Mönsted and dated 1917. Paper panel 35.5 x 27.5 cm.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Christie´s, September 2006, Catalogue no. 200.