Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
"Beppo"
Inskriberad på spännramen "Måladt af Hofintendent v. Röök". Duk 28,5 x 19,5 cm. Samtida förgylld ram.
Porträttet är troligtvis utfört under någon av von Rööks första resor till Italien i början av 1800-talet.