379
279967

Okänd Konstnär 1600-tal

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 440 - 1 920 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd Konstnär 1600-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå. 1600-tal. Bär sign H:Paavel Olsen.

Abrahams offer. 71 x 51 cm.

Skador, kraftigt slitage, färgbortfall. Ytsmuts.