472
289731

Georg Engelhard Schröder

(Ruotsi, 1684-1750)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
729 - 911 EUR
766 - 957 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Georg Engelhard Schröder
(Ruotsi, 1684-1750)

"Ulrika Eleonora dy" (1688-1741)

Gouache 18 x 12.5 cm.

Slitage och skador. Reva vid bladets högra sida.