475
317252

Carl Fredrik Fredenheim

(Finland/Sverige, 1748-1803)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Vasarahinta
40 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Carl Fredrik Fredenheim
(Finland/Sverige, 1748-1803)

"Les Termes de Tite, vus du haut du Colisée"

Signerad F? Fredenheim. Akvarell 42 x 57 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.

Täydennyslista

Signerad CF Fredenheim.