Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
475
317252

Carl Fredrik Fredenheim

(Finland/Sverige, 1748-1803)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Vasarahinta
40 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Carl Fredrik Fredenheim
(Finland/Sverige, 1748-1803)

"Les Termes de Tite, vus du haut du Colisée"

Signerad F? Fredenheim. Akvarell 42 x 57 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.

Täydennyslista

Signerad CF Fredenheim.