476
307497

Martin Rudolf Heland

(Ruotsi, 1765-1814)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Martin Rudolf Heland
(Ruotsi, 1765-1814)

"Den förtrollade skogen, Karusell, Drottningholm 1785"

Akvarellerad konturetsning 29 x 38 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Tidigare i Helge Ax:son Johnsons samlingar, Berga, Södermanland.