496
314112

Okänd konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20
Okänd konstnär 1700-tal

Village celebration

Miniature. Round. Canvas, diameter 8 cm.

Slitage, färgbortfall, repor.

Alkuperä - Provenienssi

Direktör Arne Nilsson, Sandviken.