495
314115

Okänd konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20
Okänd konstnär 1700-tal

Grand tour

Miniature. Bone 5.5 x 6.5 cm.

Smärre slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Arne Nilsson, Sandviken.