598
340390

A set of six Axel Einar Hjorth pine chairs 'Lovö', Nordiska Kompaniet, 1930's.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Vasarahinta
110 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

(6)

Smärre skador och slitage. (6)

Kirjallisuus

Modellen marknadsfördes som "Sportstugemöbel".