602
323219

A set of eight Axel Larsson dining chairs, Albin Johansson, Wickman & Nyberg, Stockholm 1930.

Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
65 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Mahogany, walnut and palisander with secondary blue fabric. (8)

Smärre skador och slitage (8).

Näyttelyt

Stockholm 1930.

Kirjallisuus