Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
603
323220

A pair of Axel Larsson armchairs by Albin Johansson, Wickman & Nyberg, Stockholm 1930.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
9 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Mahogany, walnut and palisander, secondary upholstery in blue fabric. (2)

Fanerskador. (2)

Näyttelyt

Stockholm 1930.

Kirjallisuus