116
347090

Prins Eugen

(Ruotsi, 1865-1947)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Prins Eugen
(Ruotsi, 1865-1947)

"Utblick mot farleden" (View of waterway)

Signed Eugen and dated 1940. On verso signed Eugen and dated 1940. Panel 38 x 55 cm.

Obetydligt ytsmuts och krackelyr. Inga anmärkningar.

Muut tiedot

A tergo signerad Eugen och daterad 1940.