382848

189. INGE SCHIÖLER, "Rörtången".

Signerad Inge Schiöler och daterad 1963. Duk 64 x 73 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
350 000 - 400 000 SEK / 42 169 - 48 193 EUR
Vasarahinta
Ei myyty
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.