405428

333A. SALVADOR DALÍ, "Le cabinet anthropomorphique".

Signerad Dali och numrerad 211/330. Gjutarstämpel Foneria Mibrosa, Barcelona. Brunpatinerad brons, höjd 30,5 cm och längd 59 cm. En nyckel medföljer.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
125 000 - 150 000 SEK/15 060 - 18 072 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.