A stoneware vase attributed to Shoji Hamada, Japan 1960's.
Height 15 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Reportedly bought at Nordiska Kompaniet, Stockholm, in the 1960's.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui