914
592395

Nicolaes Berchem, hänen piirinsä

(Holland, 1620-1683)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
(Holland, 1620-1683)

Landscape with shepherds and cattle

A pair. Canvas 27.5 x 36.5 cm.

Uppfodrade dukar. Retuscher. Krackelerade.

Alkuperä - Provenienssi

Djupadals estate, Ronneby, Sweden.
On verso etiquette: "Baroness B. Wrede Lund"