Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
1138
721349

Fransk skola 1700-tal

(Ranska)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
950 - 1 140 EUR
1 090 - 1 310 USD
Vasarahinta
7 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Fransk skola 1700-tal
(Ranska)

Study of a young girls face

Crayon 9.5 x 8 cm. Richly carved and gilded frame in régance.

Alkuperä - Provenienssi

Earlier in Mr Carl Ulrik Palms (1864-1954) collection.