946429

139. ANTON CORBIJN, "Billy Idol, Beverly Hills, 1990".

Signerad Anton Corbijn och numrerad 1/20 på monteringen. Lithprint, bildyta 46 x 45,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Torch Gallery, Amsterdam.

Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK/3 147 - 4 197 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
38 250 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Bernd Skupin, "Anton Corbijn Werk", 2000, utställningskatalog, avbildad sid 69.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili