962983

169. DENISE GRÜNSTEIN, "WunderMarta", 2013.

Signerad Denise Grünstein och daterad 2013 och numrerad 1/5 a tergo. C-print, aluminium, reflexfritt glas, träram 79,5 x 99 cm. Total upplaga 5 + 2 AP.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Charlotte Lund, Stockholm.

Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK/4 197 - 6 295 EUR

Tee tarjouksesi

Tarkista ja vahvista ostomääräyksesi painamalla kohtaa "Vahvista tarjous" alapuolella.

Ostomääräyksesi on vastaanotettu.

On tärkeää, että henkilö- ja osoitetietosi ovat ajan tasalla. Voit päivittää tietosi koska tahansa Omat sivut sivun kautta.

Vääränlainen summa. Summan tulee olla numero.

Tarjousta ei voitu tehdä. Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tarjousta/ostomääräystä ei voida rekisteröidä tälle kohteelle

Ostomääräystä ei voitu tallentaa: Summa ylittää korkeiden tarjouksien rajan. Ota ystävällisesti yhteyttä Asiakaspalvelu.

Vääränlainen summa. Summan täytyy olla tasasumma pyöristettynä sataan. Ehdotus:

Ostomääräys täytyy jättää viimeistään 15 minuuttia ennen huutokaupan alkua.

Näyttelyt

Galleri Charlotte Lund, Stockholm, "WunderWinter", 22 oktober - 11 november 2013.
Kulturen i Lund, "Denise Grünstein – fotografier", 19 januari - 30 mars 2014.
Konsthallen Kulturens Hus, Luleå, "Figure Out/Figure In", 4 juni - 30 augusti 2014.
Strandverket konsthall, Marstrand, "In transit", 6 juni - 27 september 2015.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili