962983

169. "WunderMarta", 2013.

C-print, aluminium, reflexfritt glas, träram 79,5 x 99 cm. Signerad Denise Grünstein och daterad 2013. Numrerad 1/5 a tergo. Total upplaga 5 + 2 AP.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Charlotte Lund, Stockholm.

Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK/4 197 - 6 295 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Galleri Charlotte Lund, Stockholm, "WunderWinter", 22 oktober - 11 november 2013.
Kulturen i Lund, "Denise Grünstein – fotografier", 19 januari - 30 mars 2014.
Konsthallen Kulturens Hus, Luleå, "Figure Out/Figure In", 4 juni - 30 augusti 2014.
Strandverket konsthall, Marstrand, "In transit", 6 juni - 27 september 2015.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili