962983

169. "WunderMarta", 2013.

C-print, aluminium, reflexfritt glas, träram 79,5 x 99 cm. Signerad Denise Grünstein och daterad 2013. Numrerad 1/5 a tergo. Total upplaga 5 + 2 AP.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Charlotte Lund, Stockholm, Sweden.

Lähtöhinta
40 000 - 60 000 SEK / 4 197 - 6 296 EUR
Vasarahinta
Ei myyty
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Näyttelyt

Galleri Charlotte Lund, Stockholm, "WunderWinter", 22 October - 11 November 2013.
Kulturen i Lund, "Denise Grünstein – fotografier", 19 January - 13 March 2014.
Konsthallen Kulturens Hus, Luleå, "Figure Out/Figure In", 4 June - 30 August 2014.
Strandverket konsthall, Marstrand, "In transit", 6 June - 27 September 2015.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili