950351

254. KAREL APPEL, Utan titel.

Signerad appel, utförd omkring 1975. Akryl på papper lagd på duk 69 x 84 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Bukowskis, Moderna Vårauktionen 441, 13-14 maj 1986, kat nr 4.

Lähtöhinta
100 000 - 150 000 SEK/10 235 - 15 353 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
108 375 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

Äktheten på detta verk är bekräftad av Jan Nieuwenhuizen Segaar.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili