969206

323. INGE SCHIÖLER, "Åkrar i mars".

Signerad Inge Schiöler och daterad 1961. Duk 42 x 46 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
150 000 - 175 000 SEK/15 353 - 17 912 EUR
Vasarahinta
190 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Hjortén 280.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili