840728

326. RAGNAR SANDBERG, "Schartauangummor".

Signerad RS. Utförd 1936. Duk 33 x 40 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm.
Privatsamling.

Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK/6 141 - 8 188 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
61 200 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Ulf Linde, "Ragnar Sandberg", 1979, avbildad sid 20.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)8 32 64 33
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili