840728

326. RAGNAR SANDBERG, "Schartauangummor".

Signerad RS. Utförd 1936. Duk 33 x 40 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm.
Private collection.

Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK/6 141 - 8 188 EUR
Vasarahinta
48 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Ulf Linde, "Ragnar Sandberg", 1979, illustrated page 20.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili