973281

378. OLLE BAERTLING, "Notre Dame Paris 1948".

Signerad Baertling samt a tergo signerad Olle Baertling och daterad 1948. Duk 96 x 65 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK/5 117 - 6 141 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
51 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Cecilia Berggren

Tukholma

Cecilia Berggren
Nuorempi asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili