1023139

1. OLOF OTTELIN, fåtölj "Jumbo" nr 174, Kervo för Stockmann AB, Finland, 1960-70-tal.

Blålackerad träsomme, armlän av läder, blommig tygklädsel, märkt med tusch Jumbo 174.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK/992 - 1 488 EUR
Vasarahinta
8 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Eva Seeman

Tukholma

Eva Seeman
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili