1027295

144. FERNANDEZ ARMAN, "Untitled".

Utförd 1973. Signerad Arman på ingjuten plakett i metall och numrerad 6/25. Ackumulation med fioler i resin och brons 36 x 27,5 cm. APA# 8401.73.047.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK/2 976 - 3 472 EUR
Vasarahinta
30 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili