977148

143. FERNANDEZ ARMAN, "Untitled".

Signerad och daterad -68. Ackumulation med inneslutna delar från en violin i trä och luftbubblor i plexiglas. Höjd 25, bredd 25, djup 25 cm. APA# 8208.68.003.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Ader, Picard & Tajan, Paris.

Lähtöhinta
50 000 - 75 000 SEK/4 960 - 7 440 EUR
Vasarahinta
41 290 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili