969787

158. TERRY O'NEILL, "Faye Dunaway, Hollywood, 1977".

Signerad Terry O'Neill och numrerad 23/50. Framtagen senare. Total upplaga 50 + 10 AP. C-print, bildyta 92 x 92 cm. Bladstorlek 102 x 102 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
120 000 - 140 000 SEK/11 905 - 13 889 EUR
Vasarahinta
125 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Terry O'Neill, "Terry O'Neill: The A-Z of Fame", 2013, avbildad sid 104 samt helsida sid 105.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili