1018518

159. NICK BRANDT, "Lion Family Portrait, Masai Mara", 2004.

Signerad Nick Brandt och numrerad AP 1/2. Total upplaga 8 + 2 AP. Archival pigment print, bildyta 86 x 126 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

A Galerie, Paris.

Lähtöhinta
100 000 - 120 000 SEK/9 921 - 11 905 EUR
Vasarahinta
80 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Nick Brandt, "On this Earth, a Shadow Falls", 2010, illustrated on p. 49.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili