1030907

193. MICHAEL JOHANSSON, "Ghost-II", 2009.

Signerad Michael Johansson och numrerad AP på etikett a tergo. Framtagen 2011. C-print monterad på dibond och akrylglas, 130 x 91 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.

Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK/2 976 - 3 472 EUR
Vasarahinta
22 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili