1034253

196. DAWID (BJÖRN DAWIDSSON), "#10103", 2002.

Signerad Dawid och daterad 2002 a tergo. Unik. Kemigram, bildyta 40,5 x 50,5 cm. Inklusive originalram 61,5 x 71,5 cm. Ramen utförd av konstnären.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Skarstedt, Stockholm.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK/1 488 - 1 984 EUR
Vasarahinta
12 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Galleri Skarstedt, Stockholm, 28 februari - 28 mars 2004.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili