1018483

197. MIKAEL JANSSON, "Mini Andén, Stockholm Studio, 1996".

Signerad Mikael Jansson och daterad 2004 och numrerad 3/6 a tergo. Total upplaga 6 + 1 AP. Gelatinsilverfotografi monterat på aluminium och ramat, bildyta 54 x 43 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Christian Larsen Gallery, Stockholm.

Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK/3 968 - 4 960 EUR
Vasarahinta
48 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Claes Britton, "Mikael Jansson", 1999, illustrated on pl. 39.

Lisätietoja

Motivet har även gjorts i 100 x 80 ed. 3 + 1 AP. Kan även finnas i två unika exemplar i annan storlek.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili