1021426

201. ÅKE E:SON LINDMAN, "Villa Lante", 2001.

Signerad Åke E:son Lindman och daterad 2004 a tergo. Solariserat gelatinsilverfotografi, bildyta 48,5 x 38,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Tres Hombres Art, Halmstad.

Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK/1 785 - 1 984 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili