1030197

206. ESKO MÄNNIKKÖ, "Roeloavlos, San Antonio", 1996.

Signerad Esko Männikkö och daterad 1997 och numrerad 3/20 a tergo. Vintage. C-print 48,7 x 59,5 cm inklusive originalram.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galerie Nordenhake, Stockholm.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK/1 488 - 1 984 EUR
Vasarahinta
21 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Esko Männikkö, "Mexas", 1999, illustrated on p. 47.

Lisätietoja

From the series "Mexas".

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili