1038947

222A. ÅKE E:SON LINDMAN, "Gipsoteca Canova", 1990.

Signerad Åke E:son Lindman och numrerad 2/5 a tergo. Pigment print, bildyta 135 x 108 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK/3 472 - 3 968 EUR
Vasarahinta
30 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili