1013800

223. MARIA MIESENBERGER, "Utsikt- Insikt -Avsikt III", 1993 -1996.

Signerad Maria Miesenberger och daterad '93-'96 och numrerad Ed. 3/10 a tergo. C-print monterad på akrylglas, diameter 49 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Lars Bohman, Stockholm.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK/1 488 - 1 984 EUR
Vasarahinta
18 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Hasselblad Center, "Works by Maria Miesenberger", 1998, avbildad helsida sid 28.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili