1022090

75. ROGER RISBERG, "Häst".

Signerad med monogram samt signerad Roger Risberg och daterad 2009 a tergo. Duk 60 x 73 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galerie Bel’Art, Stockholm.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/1 984 - 2 480 EUR
Vasarahinta
15 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Galerie Bel’Art, "Roger Risberg - Rebirth - New Paintings", 25 September - 21 October 2010.

Kirjallisuus

Galerie Bel’Art, "Roger Risberg - Rebirth - New Paintings", 25 September - 21 October, 2010, pictured in catalogue p. 53.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili