1039191

360. INGE SCHIÖLER, Motiv från Valfjäll.

Signerad Inge Schiöler och daterad 1961. Duk 37 x 40,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK / 5 655 - 7 540 EUR
Vasarahinta
75 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili