1035142

458. SIRI RATHSMAN, Vårbild Frankrike.

Signerad S. Rathsman och daterad 1926. Duk 60,5 x 46 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK/1 131 - 1 413 EUR

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili