1041617

541. PABLO PICASSO, "Hibou au Crayon".

Litografi, 1947, signerad och numrerad 10/50. Bladstorlek 65 x 51 cm. (Arches).

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Stockholms auktionsverk, "En betydande samling modern konst - Teto Ahrenberg", 28 augusti 1963, kat. nr. 103.

Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK/3 770 - 4 713 EUR
Vasarahinta
42 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Bloch 412

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili