1047889

544. SERGE POLIAKOFF, "Composition bleue, rouge, verte et noire".

Etsning med färgakvatint, 1958, signerad med blyerts och numrerad 76/100, utgiven av Jacques Goldschmidt, Paris. Plåtstorlek 32,3 x 24,7 cm. Bladstorlek 55 x 39,5 cm (BFK Rives).

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK/5 655 - 7 540 EUR
Vasarahinta
50 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Rivière III.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili