1047721

545. VICTOR VASARELY, "Sellem".

På etikett a tergo signerad Vasarely och daterad 1967, numrerad 26/50. Bemålad relief 38 x 36 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Éditions Denise René, Paris.
Editions Sonet, Stockholm.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/1 885 - 2 356 EUR
Vasarahinta
23 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Lena Rydén

Tukholma

Lena Rydén
Asiantuntija – moderni taide

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili