Posters

14 Esinettä
An AGA Radio poster, 1940.
An AGA Radio poster, 1940.
Vasarahinta
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A lithographic poster, Centraltryckeriet, Stockholm, 1920.
Vasarahinta
2 500 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
A poster from Barnens Dags Tombola, 1934.
Vasarahinta
9 699 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
A Concerton poster from Stern & Stern, 1954/55.
Vasarahinta
350 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
POSTER, "Svenska jordbrukets dag", 1917.
Vasarahinta
600 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
An AGA Radio Television poster from 1955.
Vasarahinta
300 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
Leonetto Cappiello,
Leonetto Cappiello,
Vasarahinta
5 700 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK