Time to decorate the garden!

207 Esinettä
TRÄDGÅRDSBORD 1900-tal.
TRÄDGÅRDSBORD 1900-tal.
Vasarahinta
701 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
DÄCKSTOL, 1900-tal.
DÄCKSTOL, 1900-tal.
Vasarahinta
300 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
A PAIR OF RATTAN ARMCHAIRS.
A PAIR OF RATTAN ARMCHAIRS.
Vasarahinta
1 100 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
A pair of urns, ceramics, Höganäs, early 20th century.
Vasarahinta
2 000 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
A PAIR OF ARMCHAIRS. SECOND HALF OF 20TH CENTURY,
Vasarahinta
950 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
A pair of garden chairs by Bröderna Nilsson, Åsljunga, 1960s.
Vasarahinta
1 400 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK
PARSOLLHÅLLARE gjutjärn 1900-talets början.
Vasarahinta
2 050 SEK
Lähtöhinta
1 500 SEK